Kirazpınar Konutları Gebze’de Yaşam Bulacak

| 22 Şubat 2012

Kirazpınar Konutları Gebze’de Yaşam BulacakGebze’da Kent AŞ tarafından inşa edilecek olan Gebze dün satışa çıkarıldı. Stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinden oluşan 745 konutluk bir proje olarak yükselecek olan Gebze Kirazpınar Konutları depreme dayanıklı olarak inşa edilecek.

Büyükşehir Belediyesi Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi Salonu girişine kurulan tanıtım, kredi hesaplama ve bilgi verme stantlarına halkın ilgisi beklenenin üstünde oldu.

Fiyatlar
Gebze Kirazpınar Konutları’nda stüdyo konutlar 37 bin TL’den, 1+1 konutlar 50 bin 350 TL’den, 2+1 konutlar 76 bin 950 TL’den, 3+1 konutlar ise 99 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Ödeme Planı
Gebze Kirazpınar Konutları’ndan konut sahibi olmak için yüzde 25 peşinat ödendikten sonra Vakıfbank, ING Bank, Anadolu Bank, Denizbank ve Bank Asya’dan kredi kullanılarak 120 aya kadar taksitlendiriliyor. Tamamı peşin ödemelerde ise yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Konutsitesi.com

Gelen Aramalar:

kirazpınar tokikirazpınar toki evleriemlak konut gebze kiraz p?nar evlerigebze kirazpınar tokı konutlarıgebze kirazpınar tokikirazpınar emlak konutlarıgebze kirazpınar toki evleritoki kirazpınar gebzetoki gebze kirazpınartoki kirazpınargebze toki kirazpınartoki gebzekirazpınargebze tokikirazpınar toki konutları

Etiketler: , , , , , , ,

Kategori: Konut Haberleri

İlgili Yazılar