Kentsel Yenileme İle Karşıyaka’da 14 Bin Konut Yıkılacak

| 05 Mart 2012

Kentsel Yenileme İle Karşıyaka’da 14 Bin Konut Yıkılacakİzmir Karşıyaka’da için 14 bin yıkılacak. kentsel yenileme için hazırlanan planı kabul ederek Tersane, Alaybey, Donanmacı, Bahriye Üçok ve Bahariye mahallelerini yenileme yoluna gidecek.

Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak, Sağlıklı bir kent olmak için kentsel yenileme planlarını takip edeceklerini belirterek, yıkım tehlikesi olan binaların yenilenmesi gerektiğini vatandaşların sağlıklı binalarda yaşamalarını istediklerini söyleyerek, kentsel yenileme planlarının hazırlanmasında emeği geçen herkese ve bu kararı veren meclis üyelerine teşekkürlerini iletti.

Konutsitesi.com

Gelen Aramalar:

kentsel dönüşüm izmir karşıyakakarşıyaka kentsel dönüşümalaybey kentsel dönüşümizmir karşıyaka kentsel dönüşümkentsel dönüşümkarşıyaka kentsel dönüşüm projesiizmir karşıyaka kentsel dönüşüm projesiizmir kentsel dönüşüm karşıyakakentsel dönüşüm karşıyakaızmır kentsel donusumizmir kentsel dönüşüm alaybeykentsel dönüşüm alaybeykentsel dönüşüm izmirizmir alaybey kentsel dönüşümkentsel dönüşüm izmir alaybey

Etiketler: , , , , , , ,

Kategori: Konut Haberleri

İlgili Yazılar